Digitální zaměřovač Yukon Photon RT 4.5x42

Digitální zaměřovač Yukon Photon RT 4.5x42
Kód produktu: YPRT4542
Výrobce: YUKON
Záruka: 36 měsíců
Dostupnost: Do 2 dnů
Cena: 12 490,00 Kč

Akce Doporučujeme

Popis produktu

Přednosti


Použití za denního, večerního a nočního osvětlení

K použití i na zbraních velkých ráží (do 6000J)

Integrovány videorekordér

Bezdrátové připojení přes WiFi

Podpora Stream Vision

Vestavěný přísvit 940nm s 3 úrovněmi regulace

Regulovatelná šířka a směr paprsku IR přísvitu

Napájení 4xAA s kontejnerem pro baterie

Možnost externího napájení přes mikro USB

Na výběr 6 záměrných křížů ve třech barvách

Adaptace na zbraň pomocí klasických 30mm kroužků

Bezpečná odlehlost oka střelce

Váha a velikost klasického zaměřovače

Jednoduché ovládání

 

 

Technické parametry

 

Vertikální rozlišení: 40řádků/mm

Ohnisková vzdálenost: 70 mm

Typ videosignálu na výstupu: analogový PAL

Ekvivalentní výkon IR svitílny: 100 mW

Zvětšení: 4.5x

Digitální zvětšení: 2x

Průměr objektivu: 42 mm

Senzor: CMOS 768x576px

Typ displeje: LCD

Rozlíšení displeje: 640x480px

Zorný úhel: 4.3°

Vzdálenost detekce: 140m

Průměr tubusu: 30 mm

Typ infra svitílny: LED

Vlnová délka IR: 940 nm

Nejkratší ostřící vzdálenost: 10m

Dioptrická korekce: +/- 4dioptrie

Průměr výstupní pupily: 5mm

Oční reliéf: 70mm

Voděodolnost: IPX5

Typ kříže: Elektronický

Videorekordér: ANO

Velikost paměti: 8 Gb

Video/Foto formát: avi, jpeg

Video/Foto rozlíšení: video (320х240, 640х480), foto (320х240, 640х480, 1280х960)

Max. energie: 6 000 J

Napájení: 3.8 - 6.3 (4xAA) V

Externí napájení: 5V, mikro USB

Provozní teploty: -15 °C..+50 °C

Hmotnost: 0.87/0.75 (bez baterií)kg

Rozměry: 421x100x92mm

 

 

Univerzální použití

Digitální zaměřovače Photon pracují stejně dobře jak ve dne tak i v noci. Díky použiti CMOS senzoru mají automatickou regulaci a přizpůsobení ke světelným podmínkam denního nebo nočního osvětlení, přičemž intenzivní denní světlo ve srovnání s klasickým nočním viděním nemá vliv na funkčnost a citlivost těchto přístrojů.

Vysoká mechanická odolnost

Zaměřovače Photon jsou konstrukčně řešený pro dosažení velké mechanické odolnosti vůčí zpětnému rázu zbraní pro bezproblemové použiti i na zbraních s kinetickou úsťovou energii do 6000J. Timto je beze zbytku pokrývá běžně ráže mysliveckých kulových (např. 9,3х64, .308, .30-06, .300, .375 ), brokových (např. kal.16, 12 ) a pneumatických zbraní. Velká mechanická odolnost umožňuje jejích použití i s kuší.

Integrovaný videorekordér

Nahrávání statických snímků a videa u Photonu RT je teď bezproblémové díky integrovanému videorekordéru. Pořízené nahrávky jsou uložené do interní pamětí a lze je snadno přenést na PC / laptop pomocí kabelového USB připojení nebo do smartphonu nebo tabletu bezdrátově pomocí WiFi v bezplatné aplikaci Stream Vision, kompatibilní se systémem iOS a Android.

Velké zvětšení

Photon RT 4.5x42 má v základu optické zvětšení 4.5x, zatímco digitální zoom poskytuje jeho zdvojnásobení, přičemž díky vysokému rozlišení snímacího senzoru a displeje kvalita obrazu při zoomování se mění minimálně.... PHOTON. Záměrná osnova....... Uživatel má na výběr 6 typů křížů ve 3 barevných schématech. Záměrný kříž je zobrazen na LCD displeji spolu s obrazem, proto můžete byt 100% jisty, že při zaměření cíle nedojde k posuvu kříže díky nenulové hodnotě paralaxy jak to bývá u klasických optických zaměřovačů.

Velká vzdálenost pozorování

Kombinace vysoké citlivosti snímače, velkého optického zvětšení a vysokého výkonu vestavěného infračerveného přísvitu umožňují zesilovači Photon byt dokonalým nástrojem pro detekci cíle na vzdálenost 150 až 300 metrů.

Živý přenos

Pomocí integrované WiFi zaměřovač Photon RT můžete bezdrátově spojit s vašim smartphonem/tabletem a pomoci instalované bezplatné aplikace Stream Vision (kompatibilní s iOS a Android) můžete se dívat na obraz zaměřovače přímo na displeji mobilního zařízení nebo zahájit jeho přímý přenos na YouTube nebo dalších online video platformách (v závislosti na modelu), nebo bezdrátově ovládat a nastavovat veškeré funkce zaměřovače.

Vysoký oční reliéf

Zaměřovače Photon RT mají polohu oka střelce ve vzdálenosti 70 mm od kraje zaměřovače, což je bezpečná vzdálenost pro použiti i s velkými ráži zbraní s větším zpětným rázem.

Snadná montáž na zbraň

Střední část tělesa Photon RT je tvořena tubusem o tloušťce 30 mm, která je standardem pro kasické optické zaměřovače a která umožňuje montáž Photon RT na různé typy zbrani pomoci široké nabídky 30mm kroužků.

Infračervený přísvit

Photon RT 4.5x42 a 6x50 jsou vybaveny integrovaným LED IR přísvitem s vlnovou délkou 940 nm. Integrovaný přísvit je prakticky neviditelný okem a umožňuje lovci sledovat zvířata bez rizika jejích vyplašení. Přísvit má 3-stupňovou regulaci výkonu a umožňuje efektivně přizpůsobit intenzitu osvětlení v závislosti na vzdálenosti pozorování.

Rychlá výměna baterie

Zaměřovače Photon RT jsou napájeny čtyřmi AA bateriemi umístěnými v praktickém kontejneru, který se vkládá do snadno přístupného prostoru pro baterie. Pro bleskovou výměnu baterie je k dispozici další náhradní kontejner.

Napájení externím zdrojem

Provozní doba může být výrazně prodloužena použitím vysokokapacitních externích napájecích zdrojů (napájecích akumulátorů), které mohou být připojeny k Photon RT prostřednictvím odolného povětrnostním podmínkám micro-USB konektoru. Při použití Photon RT při nízkých teplotách může být zdroj energie udržován na teplém místě, např. pod oblečením,tím se zabrání jeho rychlému vybití........ PHOTON ...... Vypnutí displeje.

Během krátkých přestávek v používání nebo pro lepší utajení lze u zaměřovače vypnout pouze displej bez přerušení dalších provozních funkcí. Použíti této funkce znamená šetření energie a mnohem rychlejší dobu restartu, když to nejvíce potřebujete.

Kompaktní a lehký

Digitální zaměřovače Photon RT nabízí uživateli širokou škálu uživatelský přívětivých funkcí, přičemž jejích hmotnost a velikost zůstává schodná s klasickými optickými zaměřovači.Digitální zaměřovač Yukon Photon RT 4.5x42