Zbraně a střelivo

Snížení zpětného rázu

Pro snížení zpětného rázu vyrábíme zařízení do pažby Stopkick. Stopkick funguje na principu přeměny energie zpětného rázu na potencionální energii prižiny mechanismu. Stopkick snižuje zpětný ráz cca o 25%, v kombinaci s úsťovou brzdou nebo s úpravou ústí drážkami Shotport dochází ke snížení o více než 50%.

Pro snížení zpětného rázu vyrábíme zařízení do pažby Stopkick.

Stopkick funguje na principu přeměny energie zpětného rázu na potencionální energii prižiny mechanismu. Stopkick snižuje zpětný ráz cca o 25%, v kombinaci s úsťovou brzdou nebo s úpravou ústí drážkami Shotport dochází ke snížení o více než 50%.

www.promys.cz/tlumice-zpetneho-razu-pazby

Lovecká úsťová brzda

Vyrábíme lovecké - štěrbinové úsťové brzdy. Snížení zpětného rázu je cca 30-35%, jejich obrovská výhoda je, že prakticky vůbec nezvyšují hlukové zatížení střelce.

www.promys.cz/ustove-brzdy

 

Sportovní úsťová brzda

Vyrábíme sportovní úsťové brzdy. Snížení zpětného rázu je cca 35-40%, při používání těchto úsťových brz je nutné používat chrániče sluchu.

www.promys.cz/ustove-brzdy

 

Úsťové drážky Shotport

Upravujeme ústí hlavně zbraní úsťovými drážkami Shotport. Po této úpravě dochází ke snížení zpětného rázu o cca 25%. Tato úprava je vhodná zejména pro zlamovací zbraně a celopažbené kulovnice. Pro zvýšení úcinnosti doporučujeme kombinovat s tlumičem zpětného rázu do pažby Stopkick.

www.promys.cz/kompenzatory-ustove-brzdy