Články

Montáže pro PARD NV008 se stranovou a výškovou korekcí umožňují při nástřelu nastavit umístění kříže do středu obrazovky. Pokračování článku »
Pokud si vytvoříte objednávku, přijde Vám automaticky potvrzující e-mail o přijetí. Podklady k platbě zasíláme po ověření dostupnosti zboží. Děkujeme za pochopení. Pokračování článku »
Pro snížení zpětného rázu vyrábíme zařízení do pažby Stopkick. Stopkick funguje na principu přeměny energie zpětného rázu na potencionální energii prižiny mechanismu. Stopkick snižuje zpětný ráz cca o 25%, v kombinaci s úsťovou brzdou nebo s úpravou ústí drážkami Shotport dochází ke snížení o více než 50%. Pokračování článku »
Digitální puškohled Yukon Photon má oproti jiným puškohledům velmi malý rozsah výškové a stranové korekce. Objevují se případy, kdy tato korekce nestačí k nastřelení puškohledu po usazení na zbraň. Z toho důvodu jsme začali vyrábět, na všechny typy zbraní, montáže s možností stranové i výškové korekce. Pokračování článku »
EET, 01. 3. 2017
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Pokračování článku »
Vykupujeme české zbraně za hotové. Máme zájem zejména o zbraně ve špatném technickém stavu a zbraně poškozené. Pokračování článku »
Pokud si vytvoříte objednávku, přijde Vám automaticky potvrzující e-mail o přijetí. Podklady k platbě zasíláme po ověření dostupnosti zboží, což podle zjištění může trvat i několik dní. Děkujeme za pochopení. Pokračování článku »
Polotovary hlavní zn. Lothar Walther jsou volně prodejné, bez nutnosti zbrojního průkazu. Pokračování článku »
Otevírací doba, 28. 7. 2014
Otevírací doba: jen po telefonické dohodě Pokračování článku »
Označení zbraní zkušební značkou Pokračování článku »
1 | 2 | 3